Bonding Olsztyn – licówki kompozytowe

Bonding – co muszę wiedzieć?

Bonding zębów jest zabiegiem, który służy poprawie estetyki powierzchni zębów przy wykorzystaniu dedykowanych do tego celu specjalnych żywic kompozytowych. W naszym gabinecie stosujemy najwyższej klasy materiały, wyróżniające się najlepszą na świecie estetyką.

Zabieg ten wykonywany jest w ramach stomatologii estetycznej.

Jest on stosunkowo prosty i nie narusza struktury szkliwa, lekarz nie szlifuje zębów tak jak w przypadku licówek. 

Dodatkowo całą procedurę wykonać można dość szybko. Za pomocą bondingu można zniwelować nieestetyczne przerwy pomiędzy zębami, poprawić ich kształt oraz kolor.

Bonding - licówki kompozytowe olsztyn

Bonding Olsztyn w klinice Frączak Stomatologia

Jeżeli szukasz dobrego dentysty w Olsztynie, który specjalizuje się w bondingu zębów, to jesteś w dobrym miejscu. W naszej klinice stawiamy na nowoczesne metody leczenia i satysfakcję z uzyskanych efektów naszych pacjentów.

Nowoczesne formy leczenia

Wszystkie zabiegi bondingu zębów wykonywane w naszej klinice wykorzystują najnowocześniejsze metody. Dzięki temu masz pewność, że Twoje leczenie będzie przebiegać zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Najnowocześniejszy sprzęt

W naszym gabinecie wykorzystujemy tylko najnowszy sprzęt z najwyższej półki.

Wykwalifikowani specjaliści

Każdy z zatrudnionych przez nas specjalistów jest prawdziwym fachowcem w swoim obszarze. Możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Bonding zębów w klinice Frączak Stomatologia

Jeżeli szukasz dobrego dentysty w Olsztynie, który specjalizuje się w bondingu zębów to jesteś w dobrym miejscu. W naszej klinice stawiamy na nowoczesne metody leczenia i zadowolenie naszych pacjentów

Nowoczesne formy leczenia

Wszystkie zabiegi bondingu zębów wykonywane w naszej klinice wykorzystują najnowocześniejsze metody. Dzięki temu macie pewność, że Wasze leczenie będzie przebiegać zgodnie z najnowszymi wytycznymi

Najnowocześniejszy sprzęt

W naszym gabinecie wykorzystujemy tylko sprzęt najnowszy oraz z najwyższej półki

Wykwalifikowani specjaliści

Każdy z zatrudnionych przez nas specjalistów jest prawdziwym fachowcem w swoim obszarze. Możesz mieć pewność, że jesteś w dobry rękach

Bonding zębów – często zadawane pytania

Kiedy zalecamy wykonanie bondingu?

Bonding zębów zalecamy w przypadku potrzeby zamknięcia diastemy lub odbudowy niewielkich ukruszeń korony zębowej. Pozwala on także na korekcję kształtu i wyrównanie pozycji koron zębów. Zalecany jest pacjentom, którzy pragną poprawić estetykę uzębienia bez ingerowania w jego szkliwo. Bonding jest chętnie wybierany przez osoby, którym zależy na szybkim i jak najmniej inwazyjnym uzyskaniu pięknego i harmonijnego uśmiechu.

Jak długo wytrzymuje bonding?

Dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkie efekty, bonding jest idealnym rozwiązaniem. Jednak należy pamiętać o jednej, bardzo ważnej kwestii: każdy, nawet najtrwalszy materiał nie gwarantuje dożywotniej trwałości.

Zaleca się więc powtarzanie zabiegu, a w międzyczasie regularne polerowanie zębów w gabinecie (co 6-12 miesięcy), aby zapobiec matowieniu kompozytu. Często bonding stosowany jest jako rozwiązanie tymczasowe.

Jak dbać o zęby po zabiegu bondingu?

Bonding zapewnia spektakularną metamorfozę uśmiechu i to już podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Aby efekt estetyczny utrzymywał się jak najdłużej, trzeba przestrzegać kilku zasad i stosować się do kilku zaleceń:

  • nie wolno obgryzać paznokci, odkręcać nakrętek od butelek zębami itp. – może to osłabiać i uszkodzić uzębienie i zmniejszyć trwałość bondingu,
  • nie należy zbyt często spożywać barwiących produktów np. kawy, herbaty, czerwonego wina – mogą spowodować powstanie nieestetycznych przebarwień (podobnie działa palenie tytoniu),
  • trzeba przestrzegać zasad higieny jamy ustnej – należy regularnie szczotkować i nitkować zęby.

Kompleksowe zabiegi bondingu zębów prowadzi:

Dr Wojciech Frączak - endodonta w Olsztynie

Lekarz Dentysta Wojciech Frączak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie opiera na licznych kursach i wieloletniej praktyce zdobytej w prywatnych gabinetach stomatologicznych.
Ukończył Curriculum Implantologiczne DSI. W gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym w powiększeniu mirkoskopu, chirurgią wraz z implantacją, protetyką.

Nowoczesna stomatologia na miarę Twoich potrzeb

W naszym gabinecie dentystycznym oferujemy cały szereg usług stomatologicznych. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje uzębienie. Co możemy Ci zaoferować?

Nasi doświadczeni lekarze dentyści są otwarci na wszelkie potrzeby pacjentów. Wesprą Cię na każdym etapie walki o piękny i zdrowy uśmiech. Nie czekaj, umów się na wizytę! Bonding zębów w Olsztynie zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń: 798 752 067

Zostańmy w kontakcie

Zapraszamy do naszego gabinetu.

Nasz Adres:

ul. Bartąska 158 lok.9

10-687 Olsztyn Bartąg

 

Skontaktuj się

+48 798 752 067

fraczakstomatologia@gmail.com