Frączak stomatologia to maksymalna precyzja i skuteczność leczenia.
Stale podwyższamy swoje umiejętności na licznych kursach i sympozjach

O Nas

stomatologia

Frączak stomatologia to młody zespół, który oferuje wyjątkowy sposób na odzyskanie uśmiechu i komfortu życia. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, umożliwiające wykonywanie leczenia kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Pracujemy na światowej klasy sprzęcie. Zależy nam, aby wizyta u dentysty budziła same pozytywne emocje. Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu eliminując ból, a monitory zamontowane na suficie pomagają pacjentom zrelaksować się oglądając film, serial bądź słuchając muzyki. Doceniają to również najmniejsi pacjenci oglądając ulubioną bajkę.

W trosce o najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik z zabawkami i tematycznymi książeczkami, gdzie w miłej atmosferze będą oczekiwać na wizytę.

Nasz gabinet posiada własną pracownię rentgenowską, dysponujemy aparatem Xmind Trium wykonującym zdjęcia:

 

• pantomograficzne – przeglądowe (wszystkich zębów),
• cefalometryczne – niezębdne podczas leczenia ortodontycznego,
• CBCT – tomografię wiązki stożkowej nieocenione podczas zabiegów chirurgicznych, implantologii, leczenia kanałowego.

 

pantomograficzne – przeglądowe (wszystkich zębów)

cefalometryczne- niezębdne podczas leczenia ortodontycznego

CBCT – tomografia wiązki stożkowej nieocenione podczas zabiegów chirurgicznych, implantologii itd.

Mikroskop

W nowczesnej stomatologii jest podstawowym urządzeniem. Leica m320 to światowy lider w dziedzinie optyki, praca w powiększeniu zwiększa skuteczność leczenia, umożliwia leczenia zębów ze skomplikowaną anatomią.

Master Flux firmy Tecno Gaz

Master Flux dozuje podtlenek azotu (gaz rozweselający), który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed i w trakcie zabiegu.

WH Implantmed

Numer 1 w dziedzinie silników chirurgiczno-implantologicznych, ułatwia precyzyjne pozycjonowanie implantu zwiększając bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych.

VDW Gold

Motor endodontyczny – niezwykle dokładny pomiar długości kanału, dzięki czemu każdy kanał jest opracowywany i wypełniany do samego końca. Pacjenci doceniają również znaczne skrócenie zabiegu leczenia kanałowego.

Usługi

Sedacja Sedacja to procedura medyczna, której celem jest uspokojenie pacjenta, złagodzenie napięcia i niepokoju dzięki obniżeniu aktywności układu nerwowego Sedacja to procedura medyczna, której celem jest uspokojenie pacjenta, złagodzenie napięcia i niepokoju dzięki obniżeniu aktywności układu nerwowego Profilaktyka Zabiegi higieniczne, polegające na usunięciu kamienia nazębnego, płytki bakteryjnej i osadów poprzez piaskowanie, a także edukacji w kierunku zachowania zdrowej jamy usntej. Zabiegi higieniczne, polegające na usunięciu kamienia nazębnego, płytki bakteryjnej i osadów poprzez piaskowanie, a także edukacji w kierunku zachowania zdrowej jamy usntej. Chirurgia Zajmuje się zabiegami operacyjnymi jamy ustnej, takimi jak ekstrakcje, resekcje wierzchołków, podcinanie wędzideł, implantacje. Zajmuje się zabiegami operacyjnymi jamy ustnej, takimi jak ekstrakcje, resekcje wierzchołków, podcinanie wędzideł, implantacje. Protetyka Leczenie protetyczne ma na względzie odtworzenie utraconej funkcji żucia, a także poprawę uśmiechu w zakresie estetyki Leczenie protetyczne ma na względzie odtworzenie utraconej funkcji żucia,  a także poprawę uśmiechu w zakresie estetyki Pedodoncja Dziedzina stomatologii zajmująca się zdrowiem jamy ustnej Twojego dziecka Dziedzina stomatologii zajmująca się zdrowiem  jamy ustnej Twojego dziecka Endodoncja Jest dziedziną stomatologii zachowawczej pozwalająca uratować zęby, których miazga została zainfekowana. Jest dziedziną stomatologii zachowawczej pozwalająca uratować zęby, których miazga została zainfekowana. Medycyna estetyczna Dział medycyny zajmujący się zapobieganiem starzenia się skóry, a w kolejnym etapie rekonstrukcji pomagającej odbudować ubytki tkanek powstające w trakcie procesu starzenia. Dział medycyny zajmujący się zapobieganiem starzenia się skóry, a w kolejnym etapie rekonstrukcji pomagającej odbudować ubytki tkanek powstające w trakcie procesu starzenia. Periodontologia Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia potocznie często zwanych „paradontozą” oraz chorobami błony śluzowej jamy ustnej. Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia potocznie często zwanych "paradontozą" oraz chorobami błony śluzowej jamy ustnej. Ortodoncja Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką oraz leczeniem wad zgryzu i parafunkcji Dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką oraz leczeniem wad zgryzu i parafunkcji
Galeria
Nasz Zespół
Lek. Dent. Wojciech Frączak
Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie opiera na licznych kursach i wieloletniej praktyce zdobytej w prywatnych gabinetach stomatologicznych. Ukończył Curriculum Implantologiczne DSI. W gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym w powiększeniu mirkoskopu, chirurgią wraz z implantacją, protetyką. Jest energicznym, młodym lekarzem, który z pasją oraz wielką precyzją przeprowadza zabiegi stomatologiczne, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.
Lek. Dent. Barbara Dobruń- Cegiełka
Doktor Basia ukończyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu pedodoncji w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Jest uczestnikiem wielu kursów oraz konferencji z zakresu stomatologii dziecięcej. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi zamienić wizytę u stomatologa we wspaniałą przygodę. W Naszym gabinecie zajmuje się leczeniem małych pacjentów.
Lek. Dent. Marlena Karwat
Doktor Marlena jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz specjalistą periodontologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Doktor uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych wykładowców w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz śluzówkowo-dziąsłowej. Doktor Marlena dokłada wszelkich starań, aby wizyty stomatologiczne przebiegały w miłej atmosferze i spokoju. W Naszym gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu periodontologii oraz chirurgii stomatologicznej.
Lek. Dent. Aleksandra Nadera
Doktor Ola ukończyła studia na Uniwersytetecie Medycznym we Wrocławiu. Jest absolwentką Akademii Medycyny Estetycznej w renomowanej szkole Aesth Medic Trainings w Warszawie. Swoje umiejętności stale rozwija uczestnicząc w licznych kursach z zakesu stomatologii i medycyny estetycznej. W Naszym gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną.
Lek. Dent. Rafał Tymiński
Doktor Rafał jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Obecnie kieruje także Oddziałem Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Szpitalu Miejskim w Olsztynie, tworzy zespół zajmujący się leczeniem chirurgicznym urazów, nowotworów oraz wad obszaru głowy i szyi. W Naszym gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.
Lek. Dent. Katarzyna Więcek
Doktor Kasia ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie jest rezydentem w Centrum Wad Twarzoczaszki i Chirurgii Szczękowo-twarzowej dla dzieci w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. W naszym gabinecie zajmuje się wczesnym leczeniem ortodontycznym dzieci i młodzieży.
Izabela Pietras higienistka

Metamorfozy

metamorfoza1
metamorfoza2
metamorfoza3
metamorfoza4
Poprzednie Następne
Cennik
Dodatkowe zabiegi – indywidualna wycena w gabinecie stomatologicznym. W przypadku zabiegów nie ujętych w cenniku, wyceny dokonamy na miejscu podczas wizyty konsultacyjnej..

Konsultacja Pierwszorazowa

150 zł
Wizyta kontrolna dla stałych pacjentów150 zł
  

Zdjecie wewnątrzustne (zdjęcie wykonane podczas zabiegu bezpłatne)

50 zł
Zdjęcie pantmograficzne100 zł
Zdjęcie cefalometryczne100 zł
Tomografia na potrzeby leczenia kanałowego150 zł
CBCT – Tomografia Komputerowa 3D250 – 350 zł
Po każdym zabiegu, pacjent zostaje poinstruowany jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.

Pełen pakiet higienizacji (usunięcie kamienia + polerowanie + fluoryzacja + piaskowanie)

350 zł
Scaling (usunięcie kamienia+polerowanie+ fluoryzacja)300 zł
Piaskowanie (usuwanie osadów+fluoryzacja)250 zł
Wybielanie jednowizytowe (w gabinecie stomatologicznym)1600 zł
Wybielanie nakładkowe950 zł
  

Znieczulenie

BEZPŁATNE
Wypełnienie estetyczne kompozytowe280 – 450 zł
Wypełnienie czasowe200 zł
Odbudowa Flow injection (1 ząb)700 zł
Wypełnienie tymczasowe150 zł
Wybielanie zęba leczonego kanałowo pierwsza wizyta (w przypadku konieczności powtórzenia każda kolejna wizyta 150 zł)250 zł
Leczenie próchnicy początkowej ICON (1 ząb)500 zł
Szynowanie zębów włóknem szklanym400 – 600 zł
  

Wszczepienie implantu

3000 zł
Odsłonięcie implantu I założenie śruby gojącej300 zł
Korona na implancie3000 zł
Korona na łączniku indywidualnym3500 zł
Sinus lift (podniesienie dna zatoki)3500 zł
  

Konsultacja protetyczna z planem leczenia

200 zł
Korona porcelanowa na metalu1400 zł
Korona pełnoceramiczna1800 zł
Licówka porcelanowa1800 zł
Proteza akrylowaod 2000 zł
Wzmocnienie płyty protezy siateczką300 zł
Proteza szkieletowa / acetalowa2500 zł
Odbudowa zęba inlay, onlay, overlay900 zł
Cementowanie korony wykonanej w innym gabinecie200 zł
Dostawienie zęba do protezy250 zł
Korona tymczasowa wykonana w gabinecie200 zł
Korona tymczasowa wykonywana w laboratorium500 zł
Wkład koronowo korzeniowy metalowy500 zł
Wkład koronowo korzeniowy dzielony600 zł
Mock up200 zł
Wax up /1 ząb70 zł
  

Znieczulenie do zabiegu

BEZPŁATNE
Ekstrakcja (usunięcie) zęba mlecznego250 zł
Ekstrakcja (usunięcie) zęba stałego300 – 600 zł
Ekstrakcja (usunięcie) zęba mądrości tzw. ósemki400 – 800 zł
Ekstrakcja zębów zatrzymanychOd 600 zł
GingiwektomiaOd 250 zł
Chirurgiczne odsłonięcie zęba (wycięcie kaptura dziąsłowego)Od 250 zł
Resekcja wierzchołka korzeniaOd 600 zł
  

Konsultacja Pierwszorazowa

200 zł
Diagnostyka250 zł
Przedstawienie planu leczeniaBezpłatnie
Aparat klasyczny metalowy (1 łuk)2500 zł
Aparat szampański (1 łuk)3200 zł
Aparat klasyczny estetyczny (1 łuk)3800 zł
Aparat samoligaturujący estetyczny (1 łuk)4500 zł
Aparat samoligaturujący metalowy (1 łuk)4100 zł
Aparat nakładkowy InvisalignOd 12000 zł
Aparat 2×41000 zł
Aparat Hass1100 zł
Aparat Hyrax – 2 pierścienie800 zł
Aparat Hyrax – 4 pierścienie1100 zł
Aparat dwuszczękowy1000 zł
Aparat pendulum800 zł
Kapa akrylowa400 zł
Maska twarzowa600 zł
Naprawa uszkodzonego aparatu350 zł
Płytka Schwarza ze śrubą sektorową850 zł
Płytka Schwarza ze śrubą trójkierunkową950 zł
Stymulator języka350 zł
Trainer400 zł
Twin-Block1200 zł
Wizyta kontrolna z aparatem stałym250 – 350 zł
Wizyta kontrolna z aparatem zdejmowanym180 zł
Wszystkie zabiegi wykonujemy w powiększeniu mikroskopowym oraz w izolacji pola zabiegowego koferdamem, pozwala nam to zwiększać skuteczność leczenia, wykluczać możliwość reinfekcji zęba.

Trepanacja komory zęba i założenie lekarstwa (wizyta bólowa)

250 zł
Zdjęcia wewnątrzustne wykonywane podczas zabiegówBEZPŁATNE
Leczenie zęba 1-kanałowego750 zł
Leczenie zęba 2-kanałowego950 zł
Leczenie zęba 3-kanałowego1400 zł
Leczenie zęba 4-kanałowego1500 zł
Odbudowa zęba pod koferdam250 zł
Powtórne leczenie kanałowe+ 300 zł Do ceny zabiegu
Zamknięcie perforacji bądź wypełnienie kanału materiałem MTA250 zł
Usunięcie złamanego narzędziaOd 400 zł
Zdjęcie korony / leczenie przez koronę protetyczną na potrzeby leczenia kanałowego150 zł
Usunięcie wkładów koronowo-korzeniowych200 – 250 zł
Odbudowa zęba po leczeniu kanałowym materiałem kompozytowym450 zł
Wzmocnienie zęba wkładem z włókna szklanego350 zł
Dodatkowy wkład z włókna szklanego+ 100 zł
  

Wizyta adaptacyjna

150 zł
Badanie stomatologiczne z fluoryzacją, remineralizacjąOd 200 zł
Wizyta kontrolna co 3 miesiące / badanie / instruktaż higieniczny / konsultacja150 zł
Wizyta kontrolna co 3 miesiące z fluoryzacja, remineralizacja180 zł
Impregnacja – lapisowanie azotanem srebra (1 wizyta)200 zł
Lekarstwo w zębie mlecznym/ amputacja przyżyciowa/ mortalnaOd 200 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym200 -250 zł
Ekstrakcja (usunięcie) zęba mlecznego200 zł
Lakowanie zęba180 zł
Poszerzone lakowanie zęba220 zł
Leczenie kanałowe zęba mlecznego500 zł
Wypełnienie estetyczne w zębie stałym250 – 400 zł
Sedacja – Pierwsze rozpoczęte 30 min170 zł
Sedacja – kolejne 10 min30 zł
Maska do Sedacji (wielorazowa na własność pacjenta)60 zł
Kontakt

Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę

Nasz Adres

ul. Bartąska 158 lok.9
10-687 Olsztyn Bartąg,
Polska

Skontaktuj się z nami

Email: kontakt@fraczakstomatologia.pl
Tel. +48 798 752 067

Facebook Instagram

Frączak Stomatologia to obowiązkowy punkt w Olsztynie, dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm zespołu, jakość wykonania oraz wspaniałą atmosferę.

Godziny Otwarcia

  • Pon – Pt – 10:00 do 20:00
  • Sobota – 10:00 do 14:00
  • Niedziela – nieczynne

©2021. Fraczakstomatologia. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Dodatkowe Informacje

100 Profesjonalistów 50 Nowoczesnych Gabinetów 0 Polubienia na Facebook 0 Obserwujący na Facebook