Chirurg stomatolog Olsztyn

Przebywasz w Olsztynie i potrzebujesz pomocy w zakresie chirurgii stomatologicznej? Chirurg stomatolog Olsztyn to lekarz specjalista, który rozwiąże Twoje problemy. W naszym gabinecie skorzystasz z diagnostyki i różnego rodzaju usług stomatologicznych. Zobacz, jakie nowoczesne metody leczenia stosujemy.

Chirurgia stomatologiczna – co muszę wiedzieć?

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych.

Współczesna chirurgia stomatologiczna umożliwia nie tylko usuwanie, ale w znacznie większym zakresie utrzymanie zębów, objętych różnymi procesami chorobowymi. Wykonywane w gabinecie zabiegi, jak resekcje wierzchołków korzeni czy usuwanie torbieli pozwalają na uratowanie zębów, które w przeciwnym razie musiałyby zostać usunięte.

W naszym gabinecie pracują specjaliści, którzy wykonują pełen zakres zabiegów chirurgicznych. Począwszy od zwykłych ekstrakcji, poprzez skomplikowane usuwanie zatrzymanych zębów mądrości, aż do podnoszenia zatok szczękowych i leczenia implantologicznego.

Chirurg dentystyczny Olsztyn wykonuje wiele zabiegów z pogranicza chirurgii i periodontologii oraz zajmuje się przygotowaniem jamy ustnej do leczenia protetycznego.

Chirurg stomatologiczny Olsztyn

Leczenie chirurgiczne w klinice Frączak Stomatologia

Jeżeli szukasz dobrego dentysty w Olsztynie, który specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym, to jesteś w dobrym miejscu. W naszej klinice stawiamy na nowoczesne metody leczenia i zadowolenie naszych pacjentów. Stomatolog chirurg Olsztyn w gabinecie Frączak Stomatologia to:

Nowoczesne formy leczenia

Wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane w naszej klinice wykorzystują najnowocześniejsze metody. Dzięki temu macie pewność, że Wasze leczenie będzie przebiegać zgodnie z najnowszymi wytycznymi

Najnowocześniejszy sprzęt

W naszym gabinecie wykorzystujemy tylko sprzęt najnowszy oraz z najwyższej półki.

Wykwalifikowani specjaliści

Każdy zatrudniony przez nas chirurg stomatolog to prawdziwy fachowiec w swoim obszarze. Możesz mieć pewność, że jesteś w dobry rękach.

Leczenie chirurgiczne w klinice Frączak Stomatologia

Jeżeli szukasz dobrego dentysty w Olsztynie, który specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym to jesteś w dobrym miejscu. W naszej klinice stawiamy na nowoczesne metody leczenia i zadowolenie naszych pacjentów

Nowoczesne formy leczenia

Wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane w naszej klinice wykorzystują najnowocześniejsze metody. Dzięki temu macie pewność, że Wasze leczenie będzie przebiegać zgodnie z najnowszymi wytycznymi

Najnowocześniejszy sprzęt

W naszym gabinecie wykorzystujemy tylko sprzęt najnowszy oraz z najwyższej półki

Wykwalifikowani specjaliści

Każdy z zatrudnionych przez nas specjalistów jest prawdziwym fachowcem w swoim obszarze. Możesz mieć pewność, że jesteś w dobry rękach

Co wchodzi w skład zabiegów chirurgicznych?

Chirurgiczne usuwanie zatrzymanych ósemek

To zabieg, który wykona nasz chirurg szczękowy Olsztyn. Dotyczy zębów ósmych, które ze względu na swoje położenie (np. blokowanie przez inne zęby, nieprawidłowy kierunek wzrostu) pozostały w kości i nie są widoczne w jamie ustnej.

Głównym wskazaniem do usunięcia zęba zatrzymanego jest przede wszystkim jego umiejscowienie (gdy leży on poziomo i nie wyrzyna się w kierunku łuku zębowego lub wyrzyna się raniąc inne tkanki). Dodatkowe wskazanie to także nawracające stany zapalne lub zaostrzenia przewlekłych stanów zapalnych. Są one związane z utrudnionym wyrzynaniem, które mogą występować w momencie osłabienia odporności organizmu.

Mikrochirurgia

Chirurg stomatologiczny Olsztyn w klinice Frączak Stomatologia przeprowadza także zabiegi przygotowawcze np. przed implantacją, przed wykonaniem odpowiedniej i dobrej protetyki, uzupełnienie brakującej kości stosując zabiegi augmentacyjne lub zabiegi podniesienia dna zatoki w celu uzyskania odpowiednich warunków do implantacji.

Dodatkowe zabiegi

W ramach leczenia chirurgicznego w mieście Olsztyn, chirurg stomatolog przeprowadza również: przeszczepy dziąsła, pokrywanie recesji, resekcje, podnoszenie dna zatoki szczękowej, implanty;

Kompleksowe leczenie chirurgiczne prowadzi:

Implantolog Olsztyn

Chirurg dentysta Olsztyn — Rafał Tymiński

Doktor Rafał to chirurg stomatologiczny — szczękowy Olsztyn, który jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Obecnie kieruje także Oddziałem Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Szpitalu Miejskim w Olsztynie. Tworzy zespół zajmujący się leczeniem chirurgicznym urazów, nowotworów oraz wad obszaru głowy i szyi. W naszym gabinecie, jako dentysta chirurg Olsztyn, zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Zadzwoń: 798 752 067

Zostańmy w kontakcie

Zapraszamy do naszego gabinetu.

Nasz Adres:

ul. Bartąska 158 lok.9

10-687 Olsztyn Bartąg

 

Skontaktuj się

+48 798 752 067

fraczakstomatologia@gmail.com