Kompleksowe leczenie

Stomatologia to dziedzina, która ma wiele różnych gałęzi. W klinice Stomatologia Frączak jesteśmy zwolennikami leczenia kompleksowego, dlatego zapewniamy Pacjentom opiekę lekarzy reprezentujących te poszczególne gałęzie. Znajdziesz u nas pomoc bez względu na to, czy Twój problem wymaga podjęcia działań z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, protetyki, profilaktyki, periodontologii, stomatologii estetycznej czy dziecięcej.

Dzięki temu możemy zapewnić pełną opiekę stomatologiczną. A to bardzo ważne, ponieważ w organizmie nic nie jest odizolowane – jedne schorzenia wynikają z drugich, a stan zdrowia określonych części organizmu wpływa na zdrowie innych. Dlatego, zgodnie z założeniami stomatologii holistycznej, bierzemy pod uwagę te wzajemne zależności i dlatego też jesteśmy zwolennikami leczenia kompleksowego.

 

Leczenie bez bólu

Obawa przed bólem często sprawia, że Pacjenci starają się unikać leczenia. Ma to oczywiście przykre konsekwencje, ponieważ bez podjęcia odpowiedniego leczenia, stan zdrowia zębów i jamy ustnej będzie się pogarszać.

Zapewniamy, że nie ma powodu, by obawiać się leczenia w naszej klinice. U nas leczenie nie boli. Jesteśmy tu dla Was po to, żeby Wam pomóc, i robimy to w taki sposób, aby nie przysparzać Wam cierpień. Jesteśmy przekonani, że skuteczne leczenie wcale nie musi, a wręcz nie powinno boleć! Dlatego zapewniamy naszym Pacjentom jak największy komfort podczas zabiegów.

Nowoczesne znieczulenia miejscowe eliminują wszelki ból. Stosujemy też sedację wziewną, czyli gaz rozweselający, wprowadzający w stan rozluźnienia i relaksu – szczególnie mali Pacjenci lubią tę metodę znieczulenia. Oprócz tego dbamy o ciepłą, życzliwą atmosferę, która pozwala zmniejszyć stres związany z leczeniem.

Centrum diagnostyczne

Podstawą skutecznego leczenia jest dokładna diagnostyka – jedynie trafne zdiagnozowanie źródła problemu pozwala na zastosowanie właściwej metody leczenia.

W stomatologii duże znaczenie ma czas, ponieważ choroby zębów i jamy ustnej wciąż się rozwijają – im szybciej rozpocznie się leczenie, tym lepsze może ono przynieść rezultaty. Dlatego w klinice Stomatologia Frączak stworzyliśmy własne centrum diagnostyczne, wyposażone w aparaty rentgenowskie (wykonujemy RTG punktowe, panoramiczne i cefalometryczne) i tomograf komputerowy. Korzystamy też ze skanera i kamery wewnątrzustnej.

Dzięki temu potrzebne badania możesz wykonać u nas na miejscu, a nasi lekarze od razu uzyskują do nich dostęp. W ten sposób oszczędzasz cenny czas i możesz szybciej rozpocząć leczenie.

 

Leczenie pod mikroskopem

Posiadamy dwa nowoczesne mikroskopy stomatologiczne, których używamy w naszej codziennej pracy. Stanowią nieocenione wsparcie, które wykorzystujemy do diagnostyki, leczenia zachowawczego, endodontycznego oraz zabiegów chirurgicznych.

Mikroskop zapewnia nawet 26-krotne powiększenie obrazu pola zabiegowego, a przy tym również je doświetla. Pozwala to na znaczne zwiększenie precyzji zabiegów, a większa precyzja przekłada się na większą skuteczność (np. w przypadku leczenia kanałowego zostaje ona zwiększona aż do 95%). Dzięki niemu zawężamy też pole zabiegowe, czyli pracujemy z większym poszanowanie zdrowych tkanek.

 

Co możesz teraz zrobić?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o leczeniu w klinice Stomatologia Frączak, zapraszamy na wizytę. Możesz się na nią umówić, dzwoniąc pod numer +48 798 752 067 lub wypełniając formularz.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na konsultację!

Nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie celem doboru dogodnego terminu wizyty.

   

  Opinie Pacjentów

  Zobacz, co nasi Pacjenci mówią o usługach Frączak Stomatologia. Jesteśmy dumni z zapewniania wysokiej jakości opieki stomatologicznej. Przeczytaj poniższe opinie i dołącz do zadowolonych Pacjentów!
  Wojciech Frączak - ZnanyLekarz.pl
   

  100%

  zadowolonych pacjentów

  2500

  wykonanych koron i mostów

  450

  założonych implantów

  19

  lat doświadczenia