Przed
Po

Pani Daria

W celu przywrócenia Pacjentce estetycznego i przede wszystkim zdrowego uśmiechu wykonaliśmy szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Dzięki nim usunęliśmy wszystkie zmiany, które były przyczyną dolegliwości bólowych. Następnie mogliśmy przejść do poprawy efektów wizualnych. W tym celu na zęby Pacjentki zostały nałożone wysokiej jakości licówki, które zdecydowanie wpłynęły na estetykę jej uśmiechu.

Przed
Po

Pani Beata

U naszej Pacjentki proces przywracania pięknego uśmiechu rozpoczęliśmy od wykonania kompleksowej higienizacji. Dzięki niej usunęliśmy nagromadzony osad oraz kamień nazębny. Było to również doskonałe przygotowanie do kolejnego kroku, a mianowicie flow injection. Taka odbudowa pozwoliła nam uzyskać szybki i bardzo zadowalający efekt.

Przed
Po

Pani Barbara

Pacjentka zgłosiła się do nas w celu przywrócenia estetycznego wyglądu swoich zębów. Nagromadzony na nich osad, kamień sprawiał, że ciężko było się swobodnie uśmiechać, dodatkowo zapach z ust był niekomfortowy. Do działania przystąpiła nasza higienistka Karolina Ruszczyk, która wykonała kompleksową higienizację. Proces ten obejmował dokładne oczyszczanie zębów, usunięcie płytki i kamienia nazębnego, a także polerowanie powierzchni zębów, zakończone zabiegiem fluoryzacji, zabezpieczający przed próchnicą i nadwrażliwością. W efekcie Pacjent może cieszyć się świeżym oddechem, zdrowymi dziąsłami i estetycznym uśmiechem.

Przed
Po

Pan Mariusz

Uzębienie Pacjenta wymagało interwencji protetycznej. W celu przywrócenia estetycznego wyglądu całego łuku wykonaliśmy nowy most oraz korony na podbudowie z tlenku cyrkonu. Dzięki temu Pacjent ma szansę przez długie lata cieszyć się swoim nowym uśmiechem.

Przed
Po

Pan Damian

W tym przypadku musieliśmy przeprowadzić powtórne leczenie kanałowe. W trakcie zabiegu usunęliśmy złamane narzędzie endodontyczne, które pozostało po pierwotnym leczeniu. Do przeprowadzenia re-endo wykorzystaliśmy mikroskop, co pozwoliło nam zwiększyć precyzję zabiegu, a tym samym zapewnić jego skuteczność.

Przed
Po

Pan Radosław

W celu przywrócenia zdrowia i estetycznego wyglądu uzębienia przeprowadziliśmy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Usunęliśmy wszystkie zalążki próchnicy, a także usunęliśmy dotychczasowe wypełnienia amalgamatowe. Nie są one bowiem estetycznie wyglądającym rozwiązaniem, gdyż cechują się srebrnym kolorem, wyróżniającym się na tle zębów. Dlatego też zastąpiliśmy je wypełnieniami kompozytowymi, które doskonale spełniają swoją funkcję, w tym także wizualną.

Przed
Po

Pan Arek

Pan Arek nie był zadowolony z wyglądu swoich zębów. Poprawiliśmy ich estetykę, wykonując odbudowę zębów bocznych. Zastosowaliśmy też nakłady koronowe onlay w celu podniesienie zwarcia, a także korony metaloceramiczne. Teraz uśmiech Pana Arka prezentuje się zupełnie inaczej.

Przed
Po

Pani Agnieszka

W przypadku Pani Agnieszki zatroszczyliśmy się zarówno o zdrowie zębów, jak i o ich wygląd. Przeprowadziliśmy leczenie zachowawcze oraz kanałowe zębów, które tego wymagały, a żeby poprawić estetykę uzębienia, wykonaliśmy korony i licówki.

Przed
Po

Pani Helena

Na zębach Pani Heleny przeprowadziliśmy leczenie zachowawcze, a następnie dokonaliśmy korekty ich kształtu i koloru, wykorzystując do tego materiał kompozytowy (metoda flow injection).

Przed
Po

Pani Ilona

Ze względu na problemy zdrowotne z przyzębiem przeprowadziliśmy u Pani Ilony higienizację oraz leczenie periodontologiczne. Na zakończenie leczenia uzupełniliśmy uzębienie Pacjentki za pomocą pełnoceramicznych mostów.

Co możesz teraz zrobić?

Jeżeli chcesz dołączyć do zadowolonych Pacjentów gabinetu Stomatologia Frączak, zapraszamy na wizytę. Możesz się na nią umówić, dzwoniąc pod numer +48 798 752 067 lub wypełniając formularz.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na konsultację!

Nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie celem doboru dogodnego terminu wizyty.

   

  Opinie Pacjentów

  Zobacz, co nasi Pacjenci mówią o usługach Frączak Stomatologia. Jesteśmy dumni z zapewniania wysokiej jakości opieki stomatologicznej. Przeczytaj poniższe opinie i dołącz do zadowolonych Pacjentów!
  Wojciech Frączak - ZnanyLekarz.pl
   

  100%

  zadowolonych pacjentów

  2500

  wykonanych koron i mostów

  450

  założonych implantów

  19

  lat doświadczenia