Przed
Po

Pan Arek

Pan Arek nie był zadowolony z wyglądu swoich zębów. Poprawiliśmy ich estetykę, wykonując odbudowę zębów bocznych. Zastosowaliśmy też nakłady koronowe onlay w celu podniesienie zwarcia, a także korony metaloceramiczne. Teraz uśmiech Pana Arka prezentuje się zupełnie inaczej.

Przed
Po

Pani Agnieszka

W przypadku Pani Agnieszki zatroszczyliśmy się zarówno o zdrowie zębów, jak i o ich wygląd. Przeprowadziliśmy leczenie zachowawcze oraz kanałowe zębów, które tego wymagały, a żeby poprawić estetykę uzębienia, wykonaliśmy korony i licówki.

Przed
Po

Pani Helena

Na zębach Pani Heleny przeprowadziliśmy leczenie zachowawcze, a następnie dokonaliśmy korekty ich kształtu i koloru, wykorzystując do tego materiał kompozytowy (metoda flow injection).

Przed
Po

Pani Ilona

Ze względu na problemy zdrowotne z przyzębiem przeprowadziliśmy u Pani Ilony higienizację oraz leczenie periodontologiczne. Na zakończenie leczenia uzupełniliśmy uzębienie Pacjentki za pomocą pełnoceramicznych mostów.

Przed
Po

Pani Katarzyna

Pani Katarzyna odwiedziła nas, żeby poprawić estetykę swojego uśmiechu. Rozpoczęliśmy od przeprowadzenia leczenia zachowawczego oraz gabinetowej higienizacji. Następnie na zębach Pacjentki wykonaliśmy bonding metodą flow injection. Efekty mówią same za siebie.

Co możesz teraz zrobić?

Jeżeli chcesz dołączyć do zadowolonych Pacjentów gabinetu Stomatologia Frączak, zapraszamy na wizytę. Możesz się na nią umówić, dzwoniąc pod numer +48 798 752 067 lub wypełniając formularz.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na konsultację!

Nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie celem doboru dogodnego terminu wizyty.

   

  Opinie Pacjentów

  Zobacz, co nasi Pacjenci mówią o usługach Frączak Stomatologia. Jesteśmy dumni z zapewniania wysokiej jakości opieki stomatologicznej. Przeczytaj poniższe opinie i dołącz do zadowolonych Pacjentów!
  Wojciech Frączak - ZnanyLekarz.pl
   

  100%

  zadowolonych pacjentów

  2500

  wykonanych koron i mostów

  450

  założonych implantów

  19

  lat doświadczenia