Endodoncja mikroskopowa – Leczenie kanałowe pod mikroskopem Olsztyn

LECZENIE KANAŁOWE OLSZTYN – CO NALEŻY WIEDZIEĆ?

Leczenie kanałowe Olsztyn zęba, inaczej nazywane endodontycznym, jest jednym z naszych głównych znaków rozpoznawczych wśród gabinetów stomatologicznych. Często jest ono jedynym sposobem na uniknięcie ekstrakcji zęba.

W naszym gabinecie stosujemy nowoczesne techniki a przede wszystkim zaawansowany, wysoce specjalistyczny sprzęt. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu leczenie kanałowe Olsztyn jest precyzyjne i przy tym bardziej komfortowe dla pacjenta. Leczenie kanałowe pod mikroskopem Olsztyn pozwala dokładnie oczyścić wszystkie kanały zęba, co znacznie skraca czas spędzony w fotelu dentystycznym i zmniejsza liczbę zabiegów oraz wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Olsztyn

Leczenie endodontyczne w klinice Frączak Stomatologia

Jeżeli szukasz dobrego dentysty w Olsztynie, który specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, uwzględniając leczenie kanałowe pod mikroskopem, to jesteś w dobrym miejscu. W naszej klinice stawiamy na:

Nowoczesne formy leczenia

Wszystkie zabiegi endodontyczne wykonywane w naszej klinice wykorzystują najnowocześniejsze metody. Dzięki temu macie pewność, że Wasze leczenie będzie przebiegać zgodnie z najnowszymi wytycznymi

Najnowocześniejszy sprzęt

W naszym gabinecie wykorzystujemy tylko specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości

Wykwalifikowanych specjalistów

Każdy z zatrudnionych przez nas lekarzy jest prawdziwym fachowcem w swoim obszarze. Możesz mieć pewność, że korzystając z naszych usług, jesteś w dobrych rękach.

CZYM JEST I JAK PRZEBIEGA LECZENIE KANAŁOWE OLSZTYN?

Czym jest endodoncja mikroskopowa Olsztyn? To pytanie pojawia się bardzo często ze strony naszych pacjentów. Postaramy się możliwie jak najdokładniej to wytłumaczyć. Jeśli dentysta zaleci Ci leczenie kanałowe w celu leczenia uszkodzonego lub chorego zęba, nie musisz się niczego obawiać. W ten sposób leczy się i ratuje miliony zębów każdego roku, łagodząc ból i przywracając zdrowe zęby.

Wewnątrz zęba, pod białym twardym szkliwem i warstwą zwaną zębiną, znajduje się miękka tkanka zwana miazgą. Ta tkanka zawiera naczynia krwionośne, nerwy i tkankę łączną, które pomagają w rozwoju korzenia. W pełni rozwinięty ząb może przetrwać bez miazgi, jeżeli system korzeniowy zostanie odpowiednio przygotowany i zabezpieczony.

Nowoczesna endodoncja Olsztyn przeprowadzana jest w powiększeniu mikroskopu, co znacząco zwiększa skuteczność leczenia i umożliwia wyleczenie nawet najbardziej skomplikowanych korzeni! Leczenie jest bardzo podobne do rutynowego wypełniania i zwykle można go wykonać podczas jednej lub dwóch wizyt, w zależności od stanu zęba i osobistych okoliczności. Warto również podkreślić, że leczenie kanałowe jest zabiegiem bezbolesnym.

Centrum stomatologiczne Olsztyn to miejsce, w którym wykonasz niezbędne zabiegi stomatologiczne, które mają realny wpływ na poprawę stanu uzębienia. Przeprowadzane są one przez profesjonalistów z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa i higieny. Realizujemy usługi takie jak:

Kompleksowe leczenie endodontyczne prowadzą:

Dr Wojciech Frączak - endodonta w Olsztynie

Lekarz Dentysta Wojciech Frączak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie opiera na licznych kursach i wieloletniej praktyce zdobytej w prywatnych gabinetach stomatologicznych.
Ukończył Curriculum Implantologiczne DSI. W gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym w powiększeniu mirkoskopu, chirurgią wraz z implantacją, protetyką.

Dominika Szczepanek - Endodoncja Olsztyn

Lekarz dentysta Dominika Szczepanek

Doktor Dominika ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w Gdańsku w 2012. Od tego czasu pracowała w klinikach stomatologicznych na terenie Trójmiasta. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Obecnie rozwija pasje stomatologiczna w kierunku endodoncji. 

Prywatnie Doktor Dominika jest szczęśliwa mama dwójki dzieci, a wolny czas spędza aktywnie. 

Marzy jej się wielka tablica na ścianie,  na której będzie pamiątka z każdego zakątka świata.

Zadzwoń: 798 752 067

Zostańmy w kontakcie

Zapraszamy do naszego gabinetu.

Nasz Adres:

ul. Bartąska 158 lok.9

10-687 Olsztyn Bartąg

 

Skontaktuj się

+48 798 752 067

fraczakstomatologia@gmail.com